seo seo seo LostSite.pl

Książki klasy biznes


Praktyczne książki biznesowe to źródło cenionej i sprawdzonej wiedzy. Każdy menedżer dbający o swój rozwój znajdzie tutaj coś dla siebie. Najnowsze idee, najefektywniejsze strategie, metody ułatwiających zarządzanie ludźmi, przykłady i analizy firm odnoszących sukcesy, cenne wskazówki i porady.

Kanał RSS Nowości wydawnicze literatury biznesowej
http://www.biznes.lostsite.pl/rss/news.xml

Kanał RSS Bestsellery literatury biznesowej
http://www.biznes.lostsite.pl/rss/top.xml


www.biznes.lostsite.pl

Dobra książka biznesowa to inwestycja o najwyższej stopie zwrotu.

Szukasz fachowej literatury z dziedziny zarządzania, marketingu, ekonomii czy psychologii biznesu?


Znajdziesz tu nowości wydawnicze literatury biznesowej. Wiele z nich opisuje zagadnienia do tej pory jeszcze nie poruszane. Książki skierowane są głownie dla dynamicznych menedżerów wielu specjalności, przedsiębiorców i właścicieli firm oraz wszystkich z dużym potencjałem inwestycyjnym, którzy są zainteresowani tematyką biznesową.


Przed dokonaniem zakupu książki możesz zapoznać się z jej treścią pobierając obszerny rozdział w postaci pliku PDF, który jest dołączony do większości opisów książek zamieszczonych w serwisie.


Książki dla menadżerów średniego i wysokiego szczebla, ale również dla pracowników nie podejmujących na co dzień decyzji strategicznych. Dla wszystkich, których ambicją jest systematyczny rozwój zawodowy, kolejne kroki na szczeblach w strukturze firmy i sukces rynkowy przedsiębiorstwa.Fachowa literatura biznesowa


Fachowa literatura z dziedziny zarządzania, marketingu, ekonomii i psychologii biznesu. Na stronie przedstawiona jest oferta Wydawnictwa Onepress - wysyłkowej księgarni Internetowej specjalizującej się w publikacjach biznesowych.

Copyright (C) 2006 yavaho