seo seo seo LostSite.pl

e-Booki


Najlepsze polskie ebooki na temat e-biznesu i marketingu internetowego, praktycznej edukacji i zarabianiu w internecie, zdrowemu odżywianiu i chorobom cywilizacyjnym.

Kanał RSS Nowości wydawnicze publikacji elektronicznych
http://www.ebook.lostsite.pl/rss/news.xml

Kanał RSS Bestsellery publikacji elektronicznych
http://www.ebook.lostsite.pl/rss/top.xml


www.ebook.lostsite.pl

Elektroniczne publikacje, czyli eBooki zdobywają w Polskim internecie coraz większą popularność.

e-Booki, to elektroniczne publikacje - odpowiedniki tradycyjnych książek. Mogą zawierać grafikę a nawet dźwięki i animacje. Wzbogacone przez hiperłącza są znacznie bardziej interaktywne niż zwykłe książki. Ebooki mają wbrew pozorom konstrukcję bardzo tradycyjną. Są podzielone na strony, tekst jest formatowany w taki sposób aby można było w łatwy sposób wydrukować taką elektroniczną publikację.


Najczęściej można spotkać w internecie eBooki w formacie PDF firmy Acrobat. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy format, a zarazem dający największe możliwości. Zapewnia on największą jakość eBooku, a także dużą uniwersalność - można go otworzyć na większości systemów operacyjnych różnych platform sprzętowych.Darmowe ebooki


Publikacje elektroniczne. Znajdziesz tu darmowe ebooki oraz opisy najciekawszych ebooków dostępnych w internecie. Cały czas pojawiają się nowe wydania ebooków. Wiele z nich opisuje zagadnienia do tej pory jeszcze nie poruszane.


Jest to miejsce, w którym uzyskasz informacje o najbardziej wartościowych egzemplarzach zawierających naprawdę praktyczną wiedzę.


Przed dokonaniem zakupu możesz zapoznać się z treścią publikacji pobierając darmowy rozdział, który jest dołączony do większości e-booków zamieszczonych w serwisie.

Copyright (C) 2006 yavaho