seo seo seo LostSite.pl

Banki internetowe


Polskie banki: Inteligo, mBank, MultiBank, BPH, Citibank, Raiffeisen, PKO, WBK,Deutsche Bank, Bank Millennium.

Kanał RSS LostSite.pl - nowości ofert bankowych
http://m2m.lostsite.pl/d/common/news.php

Kanał RSS LostSite.pl - promocje polskich banków
http://m2m.lostsite.pl/d/common/promotions.php


www.banki.lostsite.pl

Oferta produktów finansowych polskich banków - porównaj oferty banków i wybierz coś dla siebie.

Znajdziesz tu m. in. :

Zapoznaj się ze szczegółowymi opisami produktów finansowych, oferowanych przez najlepsze polskie banki internetowe lub skorzystaj z produktów finansowych natychmiast. Wystarczy że wypełnisz i wyślesz wniosek online. Formularz internetowego wniosku przesyłany jest wprost na serwer banku, co oznacza, że natychmiast rozpoczyna się obsługa wniosku przez personel bankowy.

Jeżeli planujesz otwarcie własnego konta bankowego? Sprawdź jak bardzo nowoczesne produkty finansowe oferują obecnie banki internetowe i wybierz najlepsze konto bankowe dla siebie.

Bankowość elektroniczna to najdynamiczniej rozwijająca się część systemu bankowego. Za pośrednictwem internetu możesz na bieżąco śledzić proces kapitalizacji odsetek na własnym rachunku bankowym, w każdej chwili możesz założyć lokatę lub wydać zlecenie przelewu. Usługa ta świadczona jest przez banki, polega na możliwości przeprowadzania przez klientów zdalnych operacji na kontach i obracania pieniędzmi na odległość przy pomocy komputera, modemu, publicznej sieci telefonicznej lub Internetu oraz dedykowanego oprogramowania.Zalety posiadania internetowego konta bankowego:Obecnie przy pomocy domowego komputera podłączonego do Internetu można załatwić niemal każdą czynność związaną z obsługą konta osobistego: sprawdzanie salda oraz historii rachunku, definiowanie i składanie zleceń stałych, dokonywanie przelewów jednorazowych, zakładanie lokat terminowych, itp.
Copyright (C) 2006 yavaho